PS4 Türkçe YAMA Ultra Age PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Ultra Age PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 530 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Ultra Age PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leon55

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,318
26,603
113

Ultra Age PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren GAMEOLOG ÇEVİRİ EKİBİ'ne buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz. :)

Oyunu upload edip paylaşam hako @hako 'ya teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Çok uzak bir gelecekte, Dünya'nın kaynakları yetersiz hale gelmiş, ekosistem, çarpan bir meteor tarafından geri dönülmez bir şekilde değiştirilmiştir. İnsanlık ikiye bölünmüştür: Dünya'dan kaçıp uzay kolonisi 'Yörünge Ark'a yerleşenler ve 'Sığınak' adı verilen bir tesiste Dünya'da kalanlar.

Sığınak'tan gelen siviller, insanlık için son umut olması beklenen deneyde başarısız olduktan sonra insanlık yeryüzünden kaybolurken, Yörünge Arkı'ndan insanlar kaynak aramak için Dünya’ya keşif gezileri gördermeye başlamıştır. Herhangi bir yaşam belirtisi bulamayan Age adında kılıç kullanan genç bir savaşçı yörüngeden Dünya'ya düşer. Süzülen androidi Helvis'in eşliğinde, insanlığın hayatta kalması yapması gereken şeyi bulmak zorundadır.

NOT
Yama tüm kırılmış versiyonlarda çalışmaktadır.

Yama ile uyumlu olan oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
indirebilirsiniz. Sadece ana oyunu indiriniz.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
GAMEOLOG ÇEVİRİ EKİBİ

PS4 TOOL
SWUFORCE
PANZI

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
903
1,557
93
İşin gücün para 🤣😂😂😂😂🤣😂
Aslında işi gücü para olan kişi ben değilim ya neyse ;) Anladın sen asıl kişiyi ;) Ben sitedeki diğer üyeler için bilgilendirme geçiyorum :D :)
Castellanos @Castellanos sana kırık ps5 almalıyız tamamen kendi menfaatim için 🤣🤣😂🤣😂😂😂

Yan görev bitti Moğol kalmadı amcaya saplayacam kunai yi 🤣😂
Kardeşim bende kırık Ps4 var. Dyson ile takasa girmedim :D İstersen sana verebilirim. Nasıl olsa Ps5'te hep Ps4 oyunlarını oynuyorsun 🤣😂